Przyjazd do Holandii

Jeśli przyjeżdżasz z zagranicy, zostaniesz najpierw przyjęty w naszym głównym biurze w Maasdijku, gdzie zostaną Ci przekazane wszelkie niezbędne informacje na temat zakwaterowania, ogólnych zasad obowiązujących w naszej firmie oraz życia w Holandii. Następnie zostaniesz przedstawiony jednemu z naszych (Asystentów) Account Managerów, który wprowadzi Cię w zakres obowiązków na Twoim stanowisku pracy, udzieli Ci informacji na temat transportu do pracy oraz przepisów BHP obowiązujących firmie, w której rozpoczynasz pracę. Po załatwieniu wszystkich formalności, zostaniesz przewieziony do miejsca zakwaterowania.

Zakwaterowanie

W miarę możliwości staramy się zapewnić kwaterę jak najbliżej firmy, w której rozpoczniesz pracę. Jeśli będzie to możliwe, uwzględnimy Twoje osobiste preferencje. Wszystkie lokalizacje mieszkalne posiadają bezpłatne WiFi. W naszych domach znajduje się wspólny salon z TV, w pełni wyposażoną kuchnia, łazienka, toaleta oraz sypialnie. Oczywiście wszystkie nasze ośrodki mieszkalne posiadają certyfikat SNF.

Ubezpieczenie

Pomagamy w zawarciu ubezpieczenia zdrowotnego, a także składamy wniosek o przysługujące dofinansowanie do ubezpieczenia.

Transport

Zapewniamy transport do i z pracy, możliwy jest również zwrot kosztów podróży, jeśli przyjeżdżasz do pracy własnym transportem.

P4F App

Korzystamy z programu do planowania Plan4Flex. Program ten oferuje również aplikację mobilną. Za pomocą tej aplikacji można szybko i łatwo komunikować się z osobą kontaktową.  W aplikacji można również znaleźć swój plan pracy, paski wypłat oraz podpisane dokumenty.

Kursy języka niderlandzkiego

Naszym zagranicznym pracownikom oferujemy możliwość nauki języka niderlandzkiego. 

Scroll to Top