Bezpłatny kurs językowy dla Ciebie!

Wiemy, jak ważne jest poszerzanie umiejętności, dlatego chcemy dać Wam narzędzia do sukcesu. Każdy z naszych pracowników może uzyskać dostęp do bezpłatnego kursu języka niderlandzkiego (w języku polskim lub angielskim) lub angielskiego (w języku polskim). Ta szansa to nie tylko kolejny krok w Waszej karierze, ale również dowód naszego zaangażowania w Wasz rozwój.

Zachęcamy do skorzystania z oferowanego kursu za pośrednictwem platformy e-learningowej, która umożliwia naukę w dowolnym czasie i miejscu, zgodnie z własnymi preferencjami. Dzięki e-learningowi masz pełną kontrolę nad procesem nauki – możesz przeglądać materiały, powtarzać je i sprawdzać swoje postępy według własnego harmonogramu.

Dostęp do kursu jest aktywny przez okres aż 6 miesięcy.
Kobieta siedzi przed laptopem, ma na sobie słuchawki i uczestniczy w kursie online. Na biurku obok laptopa leży zeszyt, a kobieta robi notatki.
Kurs na platformie jest podzielony na moduły, co ułatwia organizację nauki. Poszczególne moduły obejmują różnorodne formy nauki, takie jak np. nagrania audio oraz filmy animowane i zawierają teorię, ćwiczenia oraz testy, dzięki czemu nauka staje się bardziej interesująca i angażująca.

Dostęp do platformy jest możliwy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez Internet, co pozwala na naukę w dowolnej chwili. Niezależnie od tego, czy podróżujesz, masz przerwę w pracy czy jesteś w domu, zawsze masz możliwość kontynuowania nauki.

Ucz się, kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak długo chcesz! Oglądaj, słuchaj, powtarzaj i sprawdzaj swoją wiedzę według własnego harmonogramu.

Możesz korzystać z platformy na różnych urządzeniach mobilnych, co sprawia, że nauka staje się jeszcze bardziej wygodna.

Praca w Holandii z Duijndam Works to nie tylko szansa na rozwój zawodowy, ale także możliwość poszerzenia umiejętności językowych!

Znajomość języka obcego otwiera przed Tobą drzwi do nowych możliwości i ma wiele korzyści:

  • Integracja społeczna: Znajomość lokalnego języka ułatwia integrację społeczną i kulturową. Dzięki temu łatwiej będzie nawiązać kontakt z mieszkańcami i uczestniczyć w lokalnym życiu społecznym.
  • Kariera zawodowa: Znajomość języków obcych często otwiera drzwi do nowych możliwości kariery i zwiększa szanse na awans w pracy.
  • Komunikacja w pracy: Nawet w międzynarodowych firmach w Holandii, znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego może być przydatna do komunikacji z współpracownikami czy przełożonymi.
  • Integracja w codziennym życiu: Codzienne czynności, takie jak zakupy, załatwianie spraw urzędowych czy korzystanie z usług publicznych, mogą być łatwiejsze i bardziej efektywne, gdy mówisz po niderlandzku lub angielsku.
  • Pogłębienie zrozumienia kultury: Nauka języka idzie w parze z lepszym zrozumieniem lokalnych obyczajów i kultury, co wzbogaca doświadczenie życiowe w Holandii.
Chcesz skorzystać z bezpłatnego kursu języka niderlandzkiego lub angielskiego? Zgłoś się do swojego koordynatora jeszcze dziś!
Scroll to Top