Kandydat

Zajmiemy się Twoja karierą!

Praca staje się przyjemna tylko wtedy, gdy jesteś w niej dobry i gdy czujesz się z niej zadowolony, ponieważ robienie rzeczy, w których jesteś dobry, sprawia, że jesteś szczęśliwy!

Celem Duijndam Works jest znalezienie pracy, która naprawdę Cię uszczęśliwi!

Znajdź swoją wymarzoną pracę

Jeżeli jeszcze nie wiesz, na jakim stanowisku mógłbyś zaprezentować swoje najlepsze strony, doradzimy Ci niezobowiązująco, jaka praca najlepiej do Ciebie pasuje. Obok znajomości rynku możesz u nas liczyć na personalne podejście, aktywność i konsekwencję w działaniu, jak również szczere i uczciwe doradztwo. Kontakt osobisty jest dla nas czymś oczywistym. Przywiązujemy dużą wagę do indywidualnego podejścia, które pozwala nam dobrze i szybko reagować na osobiste potrzeby naszych kandydatów i pracowników tymczasowych.

Prowadzimy współpracę z wiodącymi firmami działającymi w różnych branżach. Każdego dnia posiadamy szeroki wybór ofert pracy. Trafiłeś we właściwe miejsce, gdzie znajdziesz zarówno pracę stałą, jak i tymczasową. Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie oferty pracy? Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia możliwości.

Pracownicy przyjeżdżający z zagranicy

Duijndam Works pracuje zarówno z pracownikami holenderskimi, jak i zagranicznymi. Nasz zespół rekrutacyjny pracuje w biurach na terenie Holandii w Hadze, Rotterdamie i Maasdijk oraz na terenie Polski (w Opolu) i na Słowacji (w Štúrovie). Nasi doświadczeni konsultanci ds. rekrutacji chętnie udzielą Ci wsparcia w języku niderlandzkim, angielskim, polskim, słowackim, rumuńskim oraz węgierskim. Nasze usługi wykraczają jednak poza zwykłe pośrednictwo pracy. Pomagamy również naszym zagranicznym pracownikom w budowaniu nowego życia w Holandii.

map new
Rotterdam

Zuidplein 90,
3083 CW Rotterdam

Maasdijk

Honderdland 241,

2676 LV Maasdijk
Den Haag

Dierenselaan 48,
2573 KJ Den Haag

Opole

Księdza Hugona Kołłątaja 3/2,
45-064 Opole, Polen

Šturovo

Komenskeho 9
94301 Šturovo

map
Scroll to Top