O Duijndam

Kim jesteśmy?

Duijndam Works jest profesjonalną i gwarantującą kompleksową obsługę agencją pracy tymczasowej z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. 

W 1997 roku przy ulicy Kerklaan w Wateringen została otwarta pierwsza siedziba firmy pod nazwą Uitzendbureau Karel Duijndam (UKD).  Z czasem firma się rozrosła i powstało jeszcze pięć oddziałów w Holandii oraz dwie placówki w Polsce. Wraz z rozwojem nastąpiła także pierwsza zmiana nazwy firmy: Duijndam Uitzendgroep.

W międzyczasie zostało otwarte biuro na Słowacji, a nasza firma rekrutuje pracowników z całej Europy. Wraz z tą zmianą postanowiliśmy po raz drugi dopasować nazwę naszej firmy, tym razem na bardziej międzynarodowo brzmiącą nazwę. Tak powstał pomysł, aby przejąć nazwę jednej z naszych spółek: Duijndam Works.

Łączenie ludzi to nasza misja

Personalne podejście Duijndam jest w dalszym ciągu nieodłączną częścią polityki firmy. Zadowolenie naszych klientów i kandydatów stawiamy na pierwszym miejscu, co widać, i tym samym kierujemy się we wszystkich naszych działaniach. Nasi accountmanagerowie i rekruterzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, dzięki czemu posiadamy szeroką wiedzę specjalistyczną i branżową.

Pracodawcy

Firmy mogą zwracać się do nas w sprawie pozyskania pracowników tymczasowych, a także znalezienia profesjonalistów poprzez nasz fachowy proces rekrutacji i selekcji.

Szukający pracy

Dzięki współpracy z wieloma wiodącymi firmami mamy codziennie duży wybór ofert pracy. Osoby poszukujące pracy mogą u nas liczyć na indywidualne podejście, dynamikę działania oraz otwarte i uczciwe doradztwo.

Scroll to Top