Wewnętrzne oferty pracy

Firma Duijndam Works świadczy nie tylko usługi z zakresu pośrednictwa pracy, ale sama także jest pracodawcą. Naszym pracownikom oprócz dobrych warunków pracy i stałej możliwość rozwoju, oferujemy również przyjazną i inspirującą atmosferę w pracy.

Nasi pracownicy każdego dnia wnoszą w życie firmy wiele dobrego i razem dbają o sukces Duijndam Works. Chciałbyś stać się częścią naszego zespołu? Sprawdź nasze oferty pracy. Może Twoje wymarzone stanowisko nie znajduje się aktualnie wśród naszych ofert? Zapraszamy do wysłania otwartej aplikacji.

Masz pytania dotyczące jednej z naszych ofert pracy? Skontaktuj się z naszym działem HRM drogą elektroniczną pod adresem: hrm@duijndamworks.nl lub telefonicznie pod numerem: 0174 87 00 48

Czy chciałbyś pracować w firmie produkującej różnego rodzaju przekąski? Interesuje Cię sposób ich przetwarzania, pakowania i dystrybucji? W takim razie jest to smaczne wyzwanie, którego szukasz.

Praca przy uprawie kwiatów jest nie tylko satysfakcjonująca, ale również może być przyjemna! Jeśli masz smykałkę do uprawy roślin i chcesz pracować w przyjaznej atmosferze otoczonej pięknymi orchideami, to ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Scroll to Top