Wewnętrzne oferty pracy

Firma Duijndam Works świadczy nie tylko usługi z zakresu pośrednictwa pracy, ale sama także jest pracodawcą. Naszym pracownikom oprócz dobrych warunków pracy i stałej możliwość rozwoju, oferujemy również przyjazną i inspirującą atmosferę w pracy.

Nasi pracownicy każdego dnia wnoszą w życie firmy wiele dobrego i razem dbają o sukces Duijndam Works. Chciałbyś stać się częścią naszego zespołu? Sprawdź nasze oferty pracy. Może Twoje wymarzone stanowisko nie znajduje się aktualnie wśród naszych ofert? Zapraszamy do wysłania otwartej aplikacji.

Masz pytania dotyczące jednej z naszych ofert pracy? Skontaktuj się z naszym działem HRM drogą elektroniczną pod adresem: hrm@duijndamworks.nl lub telefonicznie pod numerem: 0174 87 00 48

Przygotuj się na dynamiczną pracę, gdzie Twoje umiejętności zarządzania, organizacji i motywowania pracowników będą kluczowe dla sukcesu całego zespołu. Brzmi interesująco? Sprawdź szczegóły tej oferty!

Jeśli jesteś osobą, która swobodnie rozmawia w języku niderlandzkim, posiada prawo jazdy kat. B, ceni sobie pracę w ruchu i nie boi się wyzwań związanych z pracami konserwacyjnymi, ta oferta jest dla Ciebie!

Chcesz pracować w firmie, która ceni zaangażowanie i jakość? Stań się częścią zespołu, który z pasją dba o każdą roślinę, gwarantując jej zdrowie i piękny wygląd. Jeśli to brzmi jak praca, której szukasz, nie czekaj dłużej i aplikuj już teraz!

Masz doświadczenie w pracy przy zbiorach ogórków i bez problemu komunikujesz się w języku angielskim? Sprawdź naszą ofertę pracy w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem w uprawie ogórków szklarniowych! Brzmi interesująco?

Scroll to Top