Oferty pracy

Zawęź wyniki wyszukiwania:

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy zmotywowanej osoby z okolic Hoogvliet/ Rotterdam do pracy przy różach ciętych.

Jest również możliwość zakwaterowania firmowego. 

Szukamy osoby z prawem jazdy, która będzie chętna zastąpić kierowcę w razie jego urlopu lub wolnego, aby wraz z współpracownikami, dojeżdżać do pracy.


Chcesz pracować dla światowego lidera gospodarki ? Praca będzie polegała na demontażu akumulatorów EV i sortowaniu pozostałych frakcji. Jeśli masz smykałkę do prac technicznych, w takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie!


Rozpoczniesz pracę dla klienta, który od lat działa w branży budowlanej. Specjalizują się w wierceniu i piłowaniu we wszystkich materiałach kamiennych. Czy funkcja operatora wiertarki do betonu jest dla Ciebie? Jeśli tak, więc czytaj dalej!


Op zoek naar een stage waar je ook echt aan de slag gaat en ervaring op kan doen voor jouw toekomstige carrière? En volg je een opleiding (bij voorkeur) in de richting Commerciële Economie, Marketing of Sales. Dan hebben we een interessante stage, waar je relevante werkervaring kan opdoen.

Powiadomienia Job Alert

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy? Utwórz zatem powiadomienia Job Alert!

Scroll to Top